Září a říjen U sluníček

Se začátkem nového školního roku se naše třída U sluníček opět naplnila radostí, smíchem a očekáváním, co nového společně zažijeme. Přišli k nám dva kamarádi ze třídy Motýlků. Září probíhalo hlavně ve znamení her, básniček a písniček na seznámení a zapamatování si jmen kamarádů. Časem jsme si postupně připomněli, jaká máme ve školce pravidla, aby se nám tu společně líbilo. Noví kamarádi se mezi „staré mazáky“ začlenili velice rychle a nyní už všichni radostně dovádí. Koncem září jsme si společně užili pouť v  parku. Děti se svezly na kolotoči, zaskákaly si v herně s kuličkami, povozily se na autíčkách a také v mašince. Nastal podzim a my stihli vytvořit obrázky na výstavu Světelské zahrádky a vyrobili jsme Dýňáčka na soutěž o nejhezčího Dýňového strašáčka. Stejně jako se nám vybarvuje listí na stromech i naše školka se zbarvila do podzimních barviček. Barevný týden nam přinesl v pondělí barvičku červenou, v úterý byla naše sluníčková žlutá, ve středu jsme školu zabarvili do modra, ve čtvrtek jsme oblékli trička zelená a týden nám zakončil oranžový pátek. Celý barevný týden jsme si moc užili.

Moc děkujeme rodičům za skvělou spolupráci.

p. učitelky Lucka a Iva