Kuchyně MŠ a ŠJ Na Sídlišti a kuchyně MŠ Lánecká

Naše moderně vybavené kuchyně se nacházejí u obou mateřských škol. ŠJ Sídliště zajišťuje stravování také pro soukromou mateřskou školu Bambino, strávníky prvního stupně ZŠ Komenského. Celkem vaří pro 250 strávníků.
Kuchyně v MŠ Lánecká vaří pro 90 strávníků.
Vybavení obou kuchyní se za posledních několik let velmi zmodernizovalo. Odpovídá hygienickým požadavkům na zajištění kvalitního stravování dětí. Používáme nejmodernější technologie při procesu přípravy jídel. Vaříme podle zásad zdravé výživy a plnění požadavků spotřebního koše plnohodnotnou stravu přizpůsobenou pro dané věkové kategorie strávníků. Dbáme na pestrost a chutnost jídel, zařazujeme denně dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Zajišťujeme pitný režim.

Provozní doba kuchyně: 6 – 14,30 hod

Případné dotazy a připomínky řešte ihned přímo s vedoucí ŠJ nebo ředitelkou MŠ.

Stravné MŠ – ceny platné od 1.9.2022
Stravné dle vyhl. 107/2005 o školním stravování  - výše stravného určena dle věku dítěte.

přesnídávka
oběd
svačina
celkem
Strávníci 3 - 6 let
26,- Kč
46,- Kč/den
Strávníci 7 let
11,- Kč
28,- Kč
49,- Kč/den
Strávníci 7-10 let

28,- Kč

Strávníci 11 - 14 let

31,- Kč

Strávníci 15 a více let

35,- Kč

Dospělí

35,- Kč

Cena stravného pro jednotlivé kategorie se řídí podle věku strávníka dosaženého kdykoliv během započatého školního roku včetně letních prázdnin. Dítě, které dosáhne jedenácti let až v srpnu, platí po celý školní rok kategorii 11 – 14 let.

Cenová kalkulace pro cizí strávníky oběd - 35,-Kč , provozní náklady 19,-Kč, mzdová režie 25,-Kč. - Celkem 79,- Kč.

Odebrání oběda u strávníků ZŠ v době nemoci nebo nepřítomnosti pouze první den za výše uvedenou cenu. Další den nemoci hradí strávník obědy v plné výši tj. i provozní náklady 19,- a mzdovou režii 25,-. Cizí strávník hradí oběd v plné výši.

Úhrada stravného je prováděna bezhotovostně (formou inkasa), zálohově na následující měsíc.

Vedoucí ŠJ Němcová Petra
Ředitelka MŠ Chládová Jaroslava