V úterý 2.6. pojedeme vlakem na výlet do Stvořidel. Prosíme vhodné sportovní oblečení, obuv a pokrývku hlavy.
Do batůžku pití v dobře uzavíratelné lahvi. Příchod do MŠ do 7.30h. Odjíždíme vlakem v 8.12h.
Děti, které půjdou po obědě, si prosím vyzvedávejte po 13 hodině.
