Mikuláš, rozsvícení vánočního stromečku, besídka, nadílka

V úterý 5. prosince přijde do školky za dětmi Mikuláš s čertem a andělem....děti dostanou balíčky a perníček. Nemocným dětem si můžete kdykoliv balíček vyzvednout u nás, platí i pro Nelinku.

Ve středu 6. prosince společně celá školka rozsvítíme malinkou jedličku před naší třídou, ozdobičky jsme vyráběly s dětmi. Hledejte vždy zvoneček se jménem....zazpíváme si společně koledy a navodíme vánoční atmosféru.

Ve středu 13. prosince Vás srdečně zveme na Vánoční besídku od 15:00 v naší třídě. Prosíme o přinesení trošky cukroví již ráno, abychom připravily vše na odpolední posezení. S dětmi pro Vás chystáme menší vystoupení a po té můžete v klidu a vánoční náladě posedět u čaje, kafe a punče za zvuku koled. prosíme o přinesení svátečního oblečení dětem na vystoupení( co spinkají určitě ráno, kdo nespí, obléknete si přímo na besídku). Těšíme se.

Poslední týden se ponese v duchu her a nových hraček....v úterý 19. prosince k nám přijde Ježíšek a nadělí dětem nové hračky a stavebnice do herny a třídy.