Informace pro nové strávníky ZŠ Jelenova

Strávníci ZŠ

Cena stravného se  hradí zálohově a to vždy od 15 dne v předešlém měsíci. Platba bude probíhat pouze bezhotovostně - formou inkasa.

Každý ze zákonných zástupců dítěte si musí na svém bankovním účtu zřídit povolení k inkasu na zálohy stravného v minimální výši  1000,-Kč. (sourozenci 2000,-)

V případě nástupu sourozence do ZŠ stačí stávající inkaso navýšit a nahlásit to v kanceláři MŠ.

Souhlas k inkasu je třeba předat  vedoucí ŠJ osobně nebo na  mssidliste.jidelna@seznam.cz

První platba musí být stržena od 15. srpna  na účet Mateřské školy. Nový strávník v hotovosti 4.9.2023.

Každý ze zákonných zástupců si každý měsíc ověřuje na svém bankovním účtu, zda mu odchází platby na účet MŠ. Na nestržené zálohy a nedoplatky neupozorňujeme.

Číslo účtu MŠ :  78-7876410217/0100 - neuvádět prosím žádný VS, frekvenci ….

Info o platbách: 777 550 783

Odhlašování 569 452 344 do 7,30 hod. nebo na Strava.cz