INFORMACE MŠ STRAVNÉ, ŠKOLNÉ

Informace o úhradách stravného a školného MŠ

Ceny stravného k 1.9.2022

Strávníci 2-6let                                                          Strávníci 7 let

Celý den – 46,- Kč                                                      Celý den  49,-

Dopoledne 36,- Kč                                                     Dopoledne 39,-

Školné: 700,-/měsíc

Cena stravného a školného se hradí spolu s poplatky za školné PŘEDEM (zálohově) a to vždy od 15 dne v předešlém měsíci. Platba bude probíhat pouze bezhotovostně formou inkasa. První zálohová platba na stravné a školné za září – bude strhávána od 15. srpna.

Nutno zřídit:

• povolení k inkasu na zálohy stravného a školného ve výši 2.400,-, předškoláci 1.800,-, účet Mateřské školy 78-7876410217/0100 – neuvádět prosím žádný VS,frekvenci.... apod.
  • potvrzení o povolení inkasa (nutno označit jménem dítěte !!!!) předat následně vedoucí ŠJ, do 30.6. (osobně nebo na mssidliste.jidelna@seznam.cz)

Doporučujeme:

• Každý ze zákonných zástupců si každý měsíc ověřuje na svém bankovním účtu, zda mu odchází platby na účet MŠ. Na nestržené zálohy a nedoplatky neupozorňujeme.
  •
  • Odhlášení je možné do 7,30 hodin ráno. Neodhlášený strávník se automaticky započítá do docházky tj. i do stravného (1 den). Oběd je možno první den při odchodu dítěte z důvodu nevolnosti vyzvednout v MŠ do přinesené nádoby po tel. dohodě s učitelkou MŠ.

Pokud zákonný zástupce po opakovaném písemném upozornění neuhradí úplatu za vzdělání v MŠ (školné) nebo úplatu za školní stravování (stravné)(Sb. zákonů č 561/2004 par.35,123) DO 2 MĚSÍCU, může být písemně zákonnému zástupci sděleno rozhodnutí o ukončení předškolního vzdělávání dítěte.

Případné dotazy o úhradách - na tel.č. 777 550 783 Němcová Petra – vedoucí ŠJ