Co se děje ve školce?

I přes to, že školní rok začal teprve nedávno, už jsme toho stihli mnoho: zapojit se do výtvarné soutěže, vymyslet a vytvořit toho nejoriginálnějšího "DÝŇÁČKA" a hrát si s barvičkami.

Venku čaruje PODZIM a my jsme se nechtěli nechat zahanbit, a proto jsme se také pěkně vybarvili! Každý den Barevného týdne jsme se úplně všichni ze školky na Lánecké oblékli do jedné barvy: v pondělí jsme si hráli s ČERVENOU barvičkou, v úterý se ŽLUTOU, středa patřila MODRÉ, čtvrtek ZELENÉ a pátek nás naladil na ORANŽOVOU vlnu a opět nám připomněl blížící se Halloween!!!

Ve třídě "U Koťátek" také proběhl 3. ročník "PŘÍRODNINOHRANÍ" a my i touto cestou děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili a hráli si s námi s PODZIMEM.

Mějte všichni krásné babí léto!

Za MŠ Lánecká paní učitelky Kristýna a Adéla a tety Ilona a Jana z Koťátek.